EĞİTMENLER

Ömer Yeşilbaş

Dansfabrika Kurucusu / Sahne Yönetmeni / Koreograf / Dans Eğitmeni

Benimle Dans Edermisin adlı Tv Dans yarışmasında 1.oldu
Birçok Dans okulunda ve kursunda dans dersleri verdi
Hiphop Urban Dans haricinde Funk, Pop, Popping, Locking,
Break Dans, Urban Contemporary, Latin dansları ve Modern dans yapabiliyor. Eğitimine yurtdışında devam ederek 900 dansçının katıldığı Fairplay 
dance camp 2015’te kamp boyunca en çok rozet alan 2. dansçı oldu.Worldwide Dance Camp Rusya’da “Dünyanın en iyi 10 dansçısı” unvanını kazandı. Amerika’da millenium dance complex, movement life style, international dance acedemy gibi bir çok dünyaca ünlü dans okulundan eğitim aldı.Türkiye’de Birçok ünlü sanatçı ile Klip ve Konser organizasyonlarında Koreograf ve dansçı olarak yer aldı ve aynı zamanda Sektöründe önde gelen firmaların;  Nike, Akbank, Vestel Venüs, Dior ve birçok ünlü markanın koreograflığını üstlendi. Birçok ünlü koreografla dansçı olarak sahne aldı.

 

 

Çisil Sıkı

Oyuncu / Koreograf / Dans Egitmeni

1996 yılında Bale ile dans eğitimine başladı.2008 yılına kadar modern dans ve latin international ile eğitimine devam etti. 2005 yılında Latin International Gençler Türkiye 1. Si oldu. Hiphop – Street Jazz- Funk eğitimine “Benimle Dans Eder Misin?” yarışmasının birincisi Ömer Yeşilbaş ile başladı.Daha sonra Avrupa’da eğitimine devam etti. Brian Friedman, Mec Giasar, Kaeylynn Harris, Lyle Beniga, Ivon, Gianini Semedo, Zachary Venegas, Ricky Lam, Fredy Kosman, Dejan Tubic, Chris Clark, M’Y, Robert Lenart gibi birçok tanınmış isimlerden eğitim aldı. Yapabildiği dans türleri; hiphop, commercial hiphop, jazz,street jazz, pop, funk, Latin International (ChaChaCha- Samba- Rhumba – Jive- Paso Doble), Sosyal Latin (Salsa,Bachata,Merenque) ,Modern dans .
Rihanna ve Justin Timberlake koreografı Hamza Haimami’nin projelerinde yer aldı. Murat Dalkılıç,Demet Akalın, Kenan Doğulu, Hadise, Gülşen, Ebru Gündeş, Bengü gibi birçok sanatçı ile çalışmaktadır.Birçok ünlü sanatçı ile klip ve konser organizasyonlarında dansçı, koreograf ve eğitmen olarak yer aldı. Sektörün önde gelen firmalarının düzenlediği organizasyonlarında ve reklamlarında dansçı, koreograf ve eğitmen olarak yer aldı. Ömer Yeşilbaş’ın kurucusu olduğu “Dansfabrika” yı Ömer Yeşilbaş ile birlikte işletmektedir. Aynı zamanda ” Dansfabrika”da eğitmenlik ve koreograflık yapmaktadır.

GÜL BATIRBAYGİL

Dans Egitmeni